Frontify Assets (1.0.6) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Image
sv: Bild

en: File Size
sv: Filstorlek

en: Client ID
sv: Klient ID

en: File name
sv: Filnamn

en: File size
sv: Filstorlek

en: Original image
sv: Originalbild

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: General
sv: Allmän

en: Debug
sv: Felsök

en: Alt text
sv: Alternativ text

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style

en: Configure Image Styles
sv: Konfigurera bildstilar

en: Use local images for reusable media.
sv: Använd lokala bilder för återanvändbara media.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
sv: Kort beskrivning av bilden som används av skärmläsare och visas om bilden inte laddas. Detta är viktigt för tillgängligheten.
