Frontify Assets (1.0.6) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Image
ta: படம்

en: File name
ta: கோப்பு பெயர்

en: File size
ta: கோப்பு அளவு

en: Original image
ta: அசல் படம்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: General
ta: பொது

en: Debug
ta: பிழையறிவு
