Frontify Assets (1.0.6) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: File size
th: ขนาดไฟล์

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: General
th: ทั่วไป

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
