Frontify Assets (1.0.7) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: Image
be: Малюнак

en: URL
be: Спасылка

en: File Size
be: Памер Файла

en: File name
be: Імя файла

en: File size
be: Памер файла

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: General
be: Агульны

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style
