Frontify Assets (1.0.7) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Image
he: תמונה

en: URL
he: כתובת URL

en: File name
he: שם קובץ

en: File size
he: גודל קובץ

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: General
he: כללי

en: URI
he: כתובת URI

en: Debug
he: אתר באגים

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים

en: Alt text
he: טקסט חלופי

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style
