Frontify Assets (1.0.7) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Image
ka: სურათი

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: File size
ka: ფაილის ზომა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: General
ka: ზოგადი
