Frontify Assets (2.0.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Remove
cy: Symud

en: Image
cy: Delwedd

en: File name
cy: Enw ffeil

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Image style
cy: Arddull delwedd
