Frontify Assets (2.0.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Image
fa: تصویر

en: URL
fa: نشانی

en: File Size
fa: اندازه فایل

en: File name
fa: نام فایل

en: File size
fa: اندازه فایل

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style
