Frontify Assets (2.0.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Image
ku: وێنە

en: File name
ku: ناوی پەڕگە

en: File size
ku: قەبارەی پەڕگە

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
