Frontify Assets (2.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: URL
ne: यूआरएल

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया
