Frontify Assets (2.0.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Image
te: బొమ్మ

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు
