FSK Demo (1.0.0) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: User Login
be: Логін Карыстальніка

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Submit
be: Захаваць

en: Author
be: Аўтар

en: Disabled
be: Выключана

en: Date
be: Дата

en: Number
be: Нумар

en: Password
be: Пароль

en: Single
be: Адзінкавы

en: Multiple
be: Мносны

en: Required
be: Абавязкова

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: January
be: студзень

en: February
be: люты

en: March
be: сакавік

en: Select
be: Выбраць

en: About
be: Аб

en: Vertical Tabs
be: Вертыкальныя табы

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
