FSK Demo (1.0.0) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Single
dz: རྐྱང་པ།

en: Multiple
dz: སྣ་མང་།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།
