FSK Demo (1.0.0) - en to fr translation catalogue (27 entries)

en: User Login
fr: Identifiant de l'utilisateur

en: E-mail
fr: Courriel

en: Submit
fr: Soumettre

en: Author
fr: Auteur

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Number
fr: Nombre

en: Password
fr: Mot de passe

en: Single
fr: Simple

en: Required
fr: Requis

en: Name
fr: Nom

en: Default
fr: Par défaut

en: Custom
fr: Personnalisé

en: E-mail address
fr: Adresse de courriel

en: Range
fr: Intervalle

en: January
fr: janvier

en: February
fr: Février

en: March
fr: mars

en: Paging
fr: Pagination

en: Select
fr: Sélectionner

en: Publisher
fr: Éditeur

en: Telephone
fr: Téléphone

en: About
fr: À propos

en: Radio buttons
fr: Boutons radio

en: Fieldset
fr: Groupe de champs

en: Checkboxes
fr: Cases à cocher

en: Textarea
fr: Zone de texte

en: Other elements
fr: Autres éléments
