FSK Demo (1.0.0) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: User Login
gu: ઉપભોક્તા નો પ્રવેશ

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Author
gu: લેખક

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Date
gu: તારીખ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Single
gu: એક

en: Multiple
gu: અનેક

en: Required
gu: જરૂરી

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: E-mail address
gu: ઈન્ટરનેટ પત્ર વ્યવહારનું સરનામું

en: January
gu: જાન્યુઆરી

en: February
gu: ફેબ્રુઆરી

en: March
gu: માર્ચ

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Textarea
gu: લખાણ વિસ્તાર
