FSK Demo (1.0.0) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Number
km: លេខ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Single
km: តែ​មួយ

en: Multiple
km: ច្រើន

en: Required
km: ទាមទារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: January
km: មករា

en: February
km: កុម្ភៈ

en: March
km: មីនា

en: About
km: អំពី

en: Vertical Tabs
km: ផ្ទាំង​បញ្ឈរ
