FSK Demo (1.0.0) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: User Login
lv: Lietotāja Autorizācija

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Author
lv: Autors

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Date
lv: Datums

en: Number
lv: Skaitlis

en: Password
lv: Parole

en: Single
lv: Vienkāršs

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Required
lv: Obligāts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Custom
lv: Pielāgots

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Range
lv: Diapazons

en: January
lv: Janvāris

en: February
lv: Februāris

en: March
lv: Marts

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Telephone
lv: Tālrunis

en: About
lv: Par

en: Vertical Tabs
lv: Vertikālās cilnes
