FSK Demo (1.0.0) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: User Login
ml: ഉപയോക്ത പ്രവേശനം

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Number
ml: അക്കം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Multiple
ml: ഒന്നിലധികം

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Name
ml: പേര്

en: E-mail address
ml: ഇ-മെയില്‍ വിലാസം
