FSK Demo (1.0.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Author
os: Автор

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Date
os: Датæ

en: Number
os: Нымæц

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд
