FSK Demo (1.0.0) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: E-mail address
pa: ਈ-ਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ
