FSK Demo (1.0.0) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: User Login
si: පරිශීලක ඇතුලුවීම්

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Date
si: දිනය

en: Number
si: අංකය

en: Password
si: මුරපදය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: E-mail address
si: ඊ-මේල් ලිපිනය

en: January
si: ජනවාරි

en: February
si: පෙබරවාරි

en: March
si: මාර්තු
