FSK Demo (1.0.1) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Author
bn: লেখক

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Date
bn: তারিখ

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: E-mail address
bn: ই-মেইল ঠিকানা

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: January
bn: জানুয়ারী

en: February
bn: ফেব্রুয়ারী

en: March
bn: মার্চ

en: About
bn: সম্পর্কে
