FSK Demo (1.0.1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Author
bs: Autor

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Date
bs: Datum

en: Number
bs: Broj

en: Password
bs: Lozinka

en: Required
bs: Obavezno

en: Name
bs: Ime

en: Custom
bs: Prilagođen

en: E-mail address
bs: Email adresa

en: Details
bs: Detalji
