FSK Demo (1.0.1) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: User Login
el: Σύνδεση χρήστη

en: Author
el: Συντάκτης

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Number
el: Αριθμός

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Single
el: Απλή

en: Multiple
el: Πολλαπλή

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: January
el: Ιανουάριος

en: February
el: Φεβρουάριος

en: March
el: Μάρτιος

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: Select
el: Επιλογή

en: About
el: Περί

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης
