FSK Demo (1.0.1) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Date
eo: Dato

en: Password
eo: Pasvorto

en: Single
eo: Unuopa

en: Multiple
eo: Multopa

en: Required
eo: Bezonata

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Custom
eo: Propra

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: Details
eo: Detaloj

en: January
eo: januaro

en: February
eo: februaro

en: March
eo: marto

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
