FSK Demo (1.0.1) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: User Login
eu: Erabiltzailearen saio sarrera

en: E-mail
eu: E-posta

en: Author
eu: Egilea

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Date
eu: Data

en: Number
eu: Zenbakia

en: Password
eu: Pasahitza

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Details
eu: Xehetasunak

en: January
eu: Urtarrila

en: February
eu: Otsaila

en: March
eu: Martxoa

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Select
eu: Aukeratu

en: Telephone
eu: Telefonoa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Publication
eu: Argitalpena
