FSK Demo (1.0.1) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: User Login
hu: Bejelentkezés

en: Author
hu: Szerző

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Date
hu: Dátum

en: Number
hu: Szám

en: Password
hu: Jelszó

en: Single
hu: Egyszeres

en: Multiple
hu: Többszörös

en: Required
hu: Szükséges

en: Name
hu: Név

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Custom
hu: Egyéni

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: Range
hu: Tartomány

en: Details
hu: Részletek

en: January
hu: január

en: February
hu: február

en: March
hu: március

en: Buttons
hu: Gombok

en: Paging
hu: Lapozás

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Publisher
hu: Kiadó

en: Telephone
hu: Telefonszám

en: About
hu: Leírás

en: Radio buttons
hu: Választógombok

en: Dropdown
hu: Legördülő

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Fieldset
hu: Mezőcsoport

en: Checkboxes
hu: Jelölőnégyzetek

en: Textarea
hu: Szövegdoboz
