FSK Demo (1.0.1) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: User Login
is: Notandanafn

en: E-mail
is: Netfang

en: Author
is: Höfundur

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Date
is: Dagsetning

en: Number
is: Númer

en: Password
is: Lykilorð

en: Multiple
is: Margir

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Custom
is: Sérsniðið

en: E-mail address
is: Netfang

en: Details
is: Nánar

en: January
is: janúar

en: February
is: febrúar

en: March
is: mars

en: Telephone
is: Sími

en: About
is: Um

en: Dropdown
is: Fellivalslisti
