FSK Demo (1.0.1) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: User Login
mr: सदस्य प्रवेश

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Author
mr: लेखक

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Date
mr: दिनांक

en: Number
mr: अंक

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Single
mr: एक

en: Multiple
mr: अनेक

en: Required
mr: आवश्यक

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: E-mail address
mr: ई-मेल पत्ता

en: January
mr: जानेवारी

en: February
mr: फेब्रुवारी

en: March
mr: मार्च
