FSK Demo (1.0.1) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Number
my: နံပါတ်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Single
my: တစ်ခုတည်း

en: Multiple
my: အများအပြား

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Name
my: အမည်

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: January
my: ဇန္နဝါရီလ

en: February
my: ဖေဖော်ဝါရီလ

en: March
my: မတ်လ

en: About
my: အကြောင်း
