FSK Demo (1.0.1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: User Login
ne: प्रयोगकर्ताको लग-ईन

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Author
ne: लेखक

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Date
ne: मिति

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Required
ne: आवश्यक

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Custom
ne: अनुकूल

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Details
ne: विस्तृत

en: January
ne: जनवरी

en: February
ne: फेब्रुअरी

en: March
ne: मार्च

en: About
ne: बारेमा
