FSK Demo (1.0.1) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Author
oc: Autor

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Date
oc: Data

en: Number
oc: Nombre

en: Password
oc: Senhal

en: Single
oc: Simpla

en: Multiple
oc: Multipla

en: Required
oc: Requesit

en: Name
oc: Nom

en: Default
oc: Per defaut

en: Custom
oc: Personalizat

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Details
oc: Detalhs

en: January
oc: Genièr

en: February
oc: Febrièr

en: March
oc: Març

en: Buttons
oc: Botons

en: Select
oc: Seleccionar

en: About
oc: A prepaus

en: Dropdown
oc: Lista desenrotlanta

en: Fieldset
oc: Grop de camps

en: Checkboxes
oc: Casas de marcar
