FSK Demo (1.0.1) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: User Login
ro: Autentificare utilizator

en: Author
ro: Autor

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Date
ro: Data

en: Number
ro: Număr

en: Password
ro: Parolă

en: Single
ro: Singură

en: Multiple
ro: Multiplă

en: Required
ro: Necesar

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Custom
ro: Personalizat

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: Details
ro: Detalii

en: January
ro: Ianuarie

en: February
ro: Februarie

en: March
ro: Martie

en: Buttons
ro: Butoane

en: Paging
ro: Paginare

en: Select
ro: Alege

en: Telephone
ro: Telefon

en: About
ro: Despre

en: Radio buttons
ro: Butoane radio

en: Dropdown
ro: Listă verticală

en: Placeholder
ro: Înlocuitor
