FSK Demo (1.0.1) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
se: Epoasta

en: Author
se: Čálli

en: Date
se: Dáhton

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: E-mail address
se: E-poastačujuhus

en: January
se: Ođđajagimánnu

en: February
se: Guovvamánnu

en: March
se: Njukčamánnu

en: About
se: Birra
