FSK Demo (1.0.1) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Multiple
bo: དུ་མ

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: January
bo: ཟླ་དང་པོ

en: February
bo: ཟླ་གཉིས་པ

en: March
bo: ཟླ་གསུམ་པ

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Dropdown
bo: མར་འཐེན

en: Fieldset
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྡེ་ཚན
