FSK Demo (1.0.1) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: User Login
ca: Inici de sessió

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Author
ca: Autor

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Date
ca: Data

en: Number
ca: Número

en: Password
ca: Contrasenya

en: Single
ca: Simple

en: Multiple
ca: Múltiple

en: Required
ca: Necessari

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Custom
ca: Personalitzat

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Range
ca: Abast

en: Details
ca: Detalls

en: January
ca: gener

en: February
ca: febrer

en: March
ca: març

en: Buttons
ca: Botons

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Publisher
ca: Editor

en: Telephone
ca: Telèfon

en: About
ca: Detalls

en: Radio buttons
ca: Botons d'opció

en: Publication
ca: Publicació

en: Dropdown
ca: Desplegable

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Fieldset
ca: Conjunt de camps

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció

en: Textarea
ca: Àrea de text
