FSK Demo (1.0.1) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Author
cs: Autor

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Date
cs: Datum

en: Number
cs: Číslo

en: Password
cs: Heslo

en: Multiple
cs: Vícenásobná

en: Required
cs: Povinné

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Custom
cs: Vlastní

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Range
cs: Rozsah

en: Details
cs: Detaily

en: January
cs: Leden

en: February
cs: Únor

en: March
cs: Březen

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Select
cs: Vybrat

en: Telephone
cs: Telefon

en: About
cs: Popis

en: Radio buttons
cs: Přepínací tlačítka

en: Dropdown
cs: Rozevírací

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Fieldset
cs: Sada polí

en: Checkboxes
cs: Zaškrtávací pole

en: Textarea
cs: Textová oblast
