FSK Demo (1.0.1) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: User Login
hr: Prijava korisnika

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Author
hr: Autor

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Date
hr: Datum

en: Number
hr: Broj

en: Password
hr: Lozinka

en: Single
hr: Pojedinačno

en: Multiple
hr: Višestruki

en: Required
hr: Nužno

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: Details
hr: Detalji

en: January
hr: siječnja

en: February
hr: veljače

en: March
hr: ožujka

en: About
hr: Opis
