FSK Demo (1.0.1) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: User Login
sl: Prijava

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Author
sl: Avtor

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Date
sl: Datum

en: Number
sl: Številka

en: Password
sl: Geslo

en: Required
sl: Obvezno

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Details
sl: Podrobnosti

en: January
sl: januar

en: February
sl: februar

en: March
sl: marec

en: About
sl: O modulu
