FSK Demo (1.0.1) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Author
sq: Autori

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Date
sq: Data

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Single
sq: E vetme

en: Multiple
sq: Shumëfishe

en: Required
sq: Kërkohet

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: Details
sq: Hollësi

en: January
sq: Janar

en: February
sq: Shkurt

en: March
sq: Mars

en: About
sq: Informacione
