FSK Demo (1.0.1) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: User Login
tr: Kullanıcı Girişi

en: E-mail
tr: E-posta

en: Author
tr: Yazar

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Date
tr: Tarih

en: Number
tr: Sayı

en: Password
tr: Parola

en: Single
tr: Tekli

en: Multiple
tr: Çoklu

en: Required
tr: Zorunlu

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Custom
tr: Özel

en: E-mail address
tr: E-posta adresi

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: January
tr: Ocak

en: February
tr: Şubat

en: March
tr: Mart

en: Buttons
tr: Düğmeler

en: Select
tr: Seç

en: Telephone
tr: Telefon

en: About
tr: Hakkında

en: Dropdown
tr: Açılan

en: Placeholder
tr: Yer tutucu

en: Fieldset
tr: Alan kümesi (fieldset)
