FSK Frontend (0.5.7) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Description
is: Lýsing

en: Version
is: Útgáfa

en: Name
is: Nafn

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Updated
is: Uppfært

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Web Server
is: Vefþjónn

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: System
is: Kerfi

en: Uninstall
is: Fjarlægja

en: New
is: Nýtt

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Last page
is: Síðasta síða
