FSK Frontend (0.5.7) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Description
kk: Сипаттама

en: Version
kk: Нұсқа

en: Name
kk: Аты

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: System
kk: Системасы

en: Other
kk: Басқа

en: Uninstall
kk: Жою

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: No modules are available to uninstall.
kk: Қатынаулы модульдер орнатуға жоқ.
