FSK Frontend (0.5.9) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Description
eo: Priskribo

en: Version
eo: Versio

en: Name
eo: Nomo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: PHP
eo: PHA

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: System
eo: Sistemo

en: Other
eo: Alia

en: Uninstall
eo: Malinstalu

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: No modules are available to uninstall.
eo: Neniuj moduloj estas disponeblaj por malinstali.
