FSK Frontend (0.6.0) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: Version
az: Versiya

en: Name
az: Ad

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Web Server
az: Veb server

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: System
az: Sistem

en: Other
az: Digər

en: Uninstall
az: Silin

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: New
az: Yeni

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Memory limit
az: Yaddaş limiti

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: No modules are available to uninstall.
az: Silmək üçün heç bir modul yoxdur.

en: Sort descending
az: Azalan üzrə çeşidləyin

en: Sort ascending
az: Artan sıralama
