FSK Frontend (01.5) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Description
ar: الوصف

en: Version
ar: النسخة

en: Name
ar: الاسم

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Updated
ar: التحديث

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Web Server
ar: خادم الشبكة

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: System
ar: النظام

en: Other
ar: آخر

en: Uninstall
ar: إزالة

en: Installed
ar: مثبت

en: New
ar: جديد

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Memory limit
ar: حد الذاكرة

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: No modules are available to uninstall.
ar: لا توجد وحدات يمكن إزالتها.

en: Sort descending
ar: التصنيف التنازلي

en: Highlighted
ar: مبرز
