FSK Frontend (01.5) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови
