FSK Frontend (01.7) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Description
eu: Azalpena

en: Version
eu: Bertsioa

en: Name
eu: Izena

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Database
eu: Datu-base

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: System
eu: Sistema

en: Other
eu: Bestea

en: Uninstall
eu: Desinstalatu

en: Installed
eu: Instalatuta

en: New
eu: Berriak

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: No modules are available to uninstall.
eu: Ez dago modulurik desinstalatzeko.

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
