FSK Frontend (01.7) - en to ro translation catalogue (42 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Description
ro: Descriere

en: Version
ro: Versiune

en: Name
ro: Nume

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Updated
ro: Actualizat

en: Web Server
ro: Server Web

en: Database
ro: Bază de date

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: System
ro: Sistem

en: Other
ro: Altele

en: Uninstall
ro: Dezinstalați

en: Installed
ro: Instalat

en: New
ro: Nou

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Memory limit
ro: Limită memorie

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Pagination
ro: Paginație

en: No modules are available to uninstall.
ro: Nu sunt disponibile module pentru dezinstalare.

en: Sort descending
ro: Sortează descrescător

en: Sort ascending
ro: Sortează crescător

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Subscribe to @title
ro: Abonează-te la @title

en: Last Cron Run
ro: Ultima rulare Cron

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: Drupal Version
ro: Versiune Drupal

en: First page
ro: Prima pagină

en: Version: @module-version
ro: Versiune: @module-version

en: Requires: @module-list
ro: Necesită: @module-list

en: Required by: @module-list
ro: Cerut de: @module-list

en: Installation tasks
ro: Sarcini pentru instalare

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
ro: Nume mașină: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
ro[0]: Următorul motiv împiedică dezinstalarea modulului @module.module_name:
ro[1]: Următoarele motive împiedică dezinstalarea modulului @module.module_name:

en: General System Information
ro: Informații generale despre sistem
