FSK Frontend (01.9) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Description
jv: Katrangan

en: Version
jv: Versi

en: Name
jv: Jeneng

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Other
jv: Liyané

en: Uninstall
jv: Dicopot

en: Installed
jv: Dipasang

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: No modules are available to uninstall.
jv: Ora ānā modul cumawis sing bisa dicopot.
